یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عزل وزیر اطلاعات را ناشی از عدم اطلاع دقیق رئیس جمهور از وضعیت امنیتی کشور خواند و گفت: شنیده ایم که 7 تن از وزیران در نامه ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی ، تبعیت کامل خود را از دستورات ایشان اعلام کرده اند که ظاهرا وزیران عزل شده نیز در بین این افراد بوده اند.

پرویز سروری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به سئوالی درباره ارزیابی از عزل وزیران در روزهای پایانی عمر دولت نهم اظهار داشت : آنچه که روشن است، اقدام به برکناری وزیر اطلاعات اقدامی نسنجیده بود زیرا 8 روز بیشتر به پایان عمر دولت نهم باقی نمانده است.

وی افزود: این اقدام رئیس جمهور نشان می دهد که وی بررسی دقیقی از وضعیت کشور به لحاظ امنیتی ندارد و توقع ما از رئیس جمهور غیر از این بود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: به دلیل اینکه رئیس جمهور شخصیت دوم کشور محسوب می شود و بار سنگین مسئولیتها بر عهده وی است ، شایسته نبود که در این شرایط وزیر اطلاعات را برکنار کند.

سروری همچنین در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه علت عزل وزیر اطلاعات چه بوده است، گفت: ما سندی در دست نداریم ولی آنگونه که شنیده ایم ظاهرا عزل وزیر اطلاعات به دلیل مخالفت عده ای از وزیران در تاخیر در برکناری مشایی از سمت معاون اولی، پاسخ دیرهنگام احمدی نژاد به نامه رهبر معظم انقلاب ، مخالفت با اداره کابینه توسط مشایی و انتخاب مشایی به سمت مسئول دفتر رئیس جمهور بوده است.

نماینده مردم تهران در پاسخ به سئوال دیگری در خصوص ارزیابی از بمب گذاری های ساعتهای اخیر در کرج و مشهد ، تصریح کرد: قضاوت در این خصوص سخت است اما آنچه که مسلم است ، اقدام به برکناری وزیر اطلاعات در چنین موقعیتی اقدامی غیرکارشناسی بود.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.