تاريخ : | | نویسنده : yektamovie

مهر: به گفته رييس پليس آگاهي قزوين برادري که خواهر 22 ساله خود را به قتل رسانده بود، سرانجام در 15 خرداد ماه خود را معرفي کرد.

سرهنگ محمد حسين محمدي، رييس پليس آگاهي قزوين در جمع خبرنگاران گفت: قاتل دختر 22 ساله‌اي که در فروردين ماه سال جاري د‌رحوالي روستاي خسروآباد بخش آوج اقدام به خفه كردن مقتول کرده بود خود را به پاسگاه انتظامي آوج معرفي کرد.

وي درخصوص جزييات شکل گيري اين قتل گفت: اين فرد پس ازمطلع شدن رابطه تلفني خواهر خود با افراد غريبه و به دليل تعصبات کور و تحريک از سوي خواهر و مادر خود اقدام به قتل كرده است.

سرهنگ محمدي افزود: قاتل پس از ارتکاب به قتل خواهر خود از صحنه متواري شده و درخوزستان مخفي شده بود که سرانجام با معرفي خود به قتل خود نيز اعتراف كرد.

وي در ادامه به دستگيري فردي که قرار بوده اقدام به اخاذي و سرقت به عنف داشته باشد، اشاره کرد و گفت: فرد 22 ساله‌اي که به زور و تهديد با چاقو سوار ماشين خانمي در خيابان خيام شده بود و قصد اخاذي را داشته سرانجام با تصادف عمدي اين خانم در خيابان نوروزيان متواري شد.

وي افزود: با پيگيري‌ها و تشخيص هويت اين فرد مشخص شد که وي به الموت رفته و طي اقدامات پليسي وي به قزوين کشانده شده و ساعت 21 همان شب دستگير شد.

محمدي به انگيزه اين عمل اشاره کرد و گفت: اين فرد ابتدا به ساکن اين عمل را انجام داده و قصدش زورگيري، اخاذي و تجاوز به عنف بوده است.

رييس پليس آگاهي قزوين در ادامه به موضوع فوت مشکوک اتفاق افتاده در سال 84 اشاره کرد و گفت: پرونده اين فوت مشکوک متعلق به فردي به نام احمد 25 ساله است که قبل از رسيدن به بيمارستان بر اثر ايست قلبي فوت کرده است.

وي افزود: با توجه به گزارشات پزشکي قانوني که علت مرگ ضربه به نقاط حساس بدن بوده و ادعاي مادر متوفي مبني بر روابط نامشروع همسر و برادر متوفي مشخص شد که احمد به قتل رسيده است.

سرهنگ محمدي به مطلع بودن پدر همسر مقتول در جريان اين قتل اشاره کرد و گفت: سليمان پدر همسر مقتول اذعان کرده که اين قتل بر اثربرق گرفتگي اتفاق افتاده که با توجه به اين قرائن قاضي پرونده براي برادر، همسر و پدر همسر مقتول از تاريخ 11 فروردين سال جاري قرار مجرميت صادر کرد ولي در حال حاضر برادر و همسر مقتول متواري هستند.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.