مادر سپهبد شهيد علي صيادشيرازي ضمن اعلام حمايت از كانديداتوري محمود احمدي‌نژاد كه او را تمام قد شبيه فرزند خود مي‌داند، تاكيد كرد: احمدي‌نژاد بار ديگر با عنايت خدا و راي مردم قدرشناس رئيس جمهوري مي‌شود.

شهربانو شجاع مادر سپهبد شهيد علي صيادشيرازي در گفتگو با فارس اظهار داشت: آشنايي خانواده ما با آقاي احمدي‌نژاد به قبل از دوره رياست جمهوري وي بر مي گردد و از همان وقت احساس كردم كه خصوصيات، اعتقادات، رفتارهاي او مشابه علي است.

وي افزود: اكنون هم هر گاه احمدي نژاد را مي بينم، به ياد پسرم مي افتم و او هم خالصانه به خانواده شهدا عنايت دارد و با وجود مشغله‌هاي كاري فراواني كه به دليل تصدي امور اجرايي كشور دارد، همواره در مراسم بزرگداشت شهدا شركت مي كند كه اين كار، خيلي باعث دلگرمي خانواده‌هاي شهدا مي شود.

مادر سپهبد شهيد صيادشيرازي در ادامه، ايمان و برخورداري از روحيه تعهد، عدالت گستري و مهرورزي و تواضع و فروتني را از ويژگي هاي بارز شخصيتي احمدي نژاد عنوان كرد و گفت: از زمان روي كار آمدن دولت نهم به اقشار كم درآمد و بازنشسته كه تقريبا فراموش شده بودند، توجه شد و كارهاي خوبي براي جوانان صورت گرفت.

خانم شجاع افزود: احمدي نژاد دل مردم را به دست آورده است، اما برخي با وجود اطلاع از شرايط جهاني و خدمات و تلاش هاي اثرگذار دولت، مشكلات را ناجوانمردانه به اين دولت نسبت مي دهند و غير منصفانه سخن مي گويند ولي بايد بدانند كه احمدي نژاد در قلب مردم جاي دارد و تخريب ها و توهين ها اثري در اراده ملت ندارد.

وي تاكيد كرد: مردم در انتخابات گذشته شناخت زيادي نسبت به احمدي نژاد كه شهردار تهران بود، نداشتند و خود او هم نسبت به رقبايش كه برخي از آنها تبليغات گسترده و غير متعارفي داشتند، چندان تبليغاتي نكرد، اما ديديم كه خداوند خواست كه در انتخابات پيروز شود و امروز هم صحنه انتخابات مانند صحنه انتخابات قبل است.

"احمدي نژاد همچون حضرت آيت‌الله خامنه‌اي و شهيد رجايي رئيس جمهوري مكتبي و مردمي است و روز گذشته كه به مشهد سفر كرده بود، خانواده ما از نزديك شاهد استقبال گسترده مردم از حضور ايشان بود و امكان ندارد مردم قدرنشناسي كنند و تحت تاثير تخريب‌ها و جوسازي ها و ظاهرسازي ها راي دهند ".

مادر سپهبد شهيد صيادشيرازي در پايان گفت: آقاي احمدي نژاد با سفرهاي استاني از نزديك در جريان مشكلات كشور قرار گرفت و درد مردم به ويژه محرومان را لمس مي كند و خود براي رسيدگي به مشكلات مردم وارد عمل شده و طي چهار سال خدمت، در زمينه اقتصاد، سياست، سياست خارجي و دفاع از حقوق مردم موفق عمل كرد.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.