تاريخ : | | نویسنده : yektamovie
 
عضو شورای سياستگذاری ستاد امتداد مهر، ستادهای احمدی‌نژاد را مملو از اخلاص، ادعيه، نذر و زيارت توصيف کرد.

«عليرضا سائلی» که سخنگويی ستاد امتداد مهر را نيز برعهده دارد در جمع دبيران مناطق استان تهران حال و هوای ستادهای انتخاباتی محمود احمدی‌نژاد را در سال 84 ترسيم کرد و فضای ستادهای اخير او را همچون آن زمان ارزيابی کرد.

به گزارش ايسنا وی گفت؛ «در آن زمان همچون اين روزها در ستاد، اخلاص موج می‌زد لذا از طريق ادعيه و نذر و زيارت ارتباط فردی خود را با خداوند متعال تقويت و همواره اخلاص در کار را از حضرت حق بخواهيد که اگر اين طور شد کار جلو می‌رود».

وی ادامه داد؛ «ما آن زمان از طرف ستاد پوستری چاپ نکرديم اما آن هم که چاپ شد با وضو و نيت پاک توزيع می‌شد و به خاطر همين اخلاص و نيت پاک، به جای اينکه به اجبار پوستر را بر در و ديوار بزنيم مردم خود پوسترها را به شيشه مغازه و ماشين خود نصب می‌کردند».

سائلی تاکيد کرد؛ «در انتخابات 84 حتی اگر دکتر احمدی نژاد رای نمی آورد ما پيروز بوديم چراکه ما دروغ نگفتيم، تهمت نزديم، تخريب نکرديم و حرکت خود را اثباتی جلو برديم. اکنون هم برای راي، دور هم جمع نشده ايم بلکه برای اجرای فرامين الهی جمع شده ايم لذا اگر دروغ نگوييم و آن گونه که رهبر معظم انقلاب و قانون گفته است عمل کنيم، چه رای بياوريم و چه نياوريم، پيروزيم چراکه به تکليف و وظيفه يی که بر دوش مان بوده، عمل کرديم.»

اين عضو شورای سياستگذاری ستاد امتداد مهر با يادآوری انتخابات سوم تير، تبليغ چهره به چهره، نهضت سخنرانی، انتشار تحليل و... را از جمله لوازم يک حرکت تبليغی کم خرج و پربهره ذکر کرد.

وی افزود؛«چنان که اکنون هم رقيب ما با تمام ثروت و مکنت خود تلاش دارد هر طور که شده دکتر احمدی‌نژاد را حذف کند و دوباره بساط ريخت وپاش، اشرافی گری و بی‌توجهی به محرومان را علم کند هرچند امروز تلاش دارد گفتمان اشرافی گری را با پوستين عدالتخواهی عرضه کند ليکن بايد بداند مردم از گذشته عبور کرده و آينده‌ای پرنشاط و عزت را می‌طلبند».


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.