رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه ایران آماده تامین امنیت منطقه به بهترین شکل ممکن است گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با دکترین و استراتژی جدید و تجهیزات نظامی می توانند از تمام منطقه دفاع کنند.

به گزارش مهر، سرلشگر بسیجی سید حسن فیروزآبادی روز شنبه در حاشیه مراسم رژه روز ارتش در جمع خبرنگاران گفت: ما می‌توانیم همسایگانمان را راضی نگه داریم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه دکترین ایران دفاعی است ، عزت و اقتدار ایران را موجب عزت و اقتدار کشورهای همسایه و منطقه خواند و گفت: بیش از 10 سال است که ما در اطراف ایران دشمن و تهدیدی نداریم و هیچ همسایه ای را در منطقه تهدید نمی کنیم.

سرلشگر فیروز آبادی در پاسخ به سئوال خبرنگاری که نظر وی را در باره رئیس جمهور جدید آمریکا و ارتباط آن با تهدیدات اطراف ایران جویا شد گفت: خطر حمله آمریکا به ایران کم شده است اما ربطی به انتخابات جدید آمریکا ندارد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: آمریکاییها تجربه کرده اند و آموختند که با توجه به اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، امکان حرکتی ندارند و این موضوع حتی در یک سال و نیم پایانی دولت بوش منتفی شده بود.

فیروزآبادی در پاسخ به این پرسش که آیا سخنان امروز رئیس جمهور در مراسم روز ارتش از دوران جدیدی برای ارتباط با آمریکا حکایت دارد گفت: البته آقای احمدی نژاد خود باید درباره دلیل صحبت های خود اظهار نظر کنند اما به نظر من در شرایطی هستیم که قصد نداریم با هیچ کس چالش ایجاد کنیم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ایران در سکوی پرش در زمینه پیشرفت همه جانبه قرار دارد.

وی افزود: رئیس جمهور هیچگاه برای دعوا و درگیری با کشوری سخن نگفته، دیگران پرخاش می کنند، حرف غیرقانونی و غیرحساب می زنند و آقای احمدی نژاد پاسخ می دهد.

 خبرنگار دیگری بار دیگر از فیروزآبادی سؤال کرد، "امروز لحن سخنان رئیس جمهوری تغییر یافته بود آیا مرحله جدیدی آغاز شده است؟" و وی پاسخ داد: بین ما و آمریکا راهی برای مرحله جدید وجود ندارد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: یک مسیر مستقیم از سوی امام راحل حول کلمه لا اله الا الله و الله اکبر ترسیم شده است.

فیروزآبادی با بیان این که رئیس جمهوری همواره گفته است برای مذاکره و گفتگو آماده ایم، افزود: رفتن آقای احمدی نژاد به آمریکا و سخن گفتن با سیاستمداران و دانشگاهیان و علمای سیاست این کشور بهترین مذاکره بود.

وی در عین حال تصریح کرد: ما با کسانی که چشم و گوش خود را ببندند و از جانب صهیونیست ها سخن بگویند مذاکره نمی کنیم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح  تاکید کرد: مذاکره با کسانی که از جانب صهیونیست ها سخن نگویند و نماینده واقعی ملت آمریکا باشند، مانعی ندارد.  

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.