عضو شورای مرکزی کارگزاران سازندگی با تأکید بر اینکه هاشمی رفسنجانی در جلسه دیدار اخیر با اعضای شورای مرکزی این حزب، توصیه ای مبنی بر حمایت از موسوی نکرد، گفت: توصیه آقای رفسنجانی این بود که به روش دموکراتیک مباحثه و کاندیدای خود را انتخاب کنید.

یدالله طاهرنژاد در گفتگو با رجانیوز، در خصوص عامل اصلی حمایت این حزب از میرحسین موسوی، به‌عنوان کاندیدای خود در انتخابات ریاست جمهوری دهم، 3 عامل اصلی را برشمرد و اظهار داشت: اول اینکه جمع به این نتیجه رسید که آقای موسوی متعهد به اجرای سیاست‌های راهبردی 20 ساله شد.

وی ادامه داد: همچنین اجرای اصل 44 و تعهد بر اجرای این اصل، یکی از مؤلفه‌هایی بود که مورد توجه اعضای شورای مرکزی، برای حمایت از آقای موسوی قرار گرفت.

وی علت دوم را پایبندی به ارزش‌های دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: آقای موسوی بیشترین نقش را در حمایت از رزمندگان دوران دفاع مقدس را داشت و در آن دوران توانست اقتصاد کشور را به گونه‌ای هدایت کند که کشور آسیبی نبیند، از این رو، وی تجربه آن دوران را در اختیار دارد که این خود فاکتوری اساسی است.

طاهرنژاد همگرایی بین نیروهای اصلاح‌طلب را مؤلفه سوم برای حمایت از موسوی بیان کرد و افزود: آقای موسوی می‌تواند از تفرقه‌ای که بین نیروهای اصلاح‌طلب به وجود آمده جلوگیری کند و واگرایی بین این نیروها را به همگرایی تبدیل کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش درخصوص جلسه این حزب با هاشمی رفسنجانی و اینکه آیا کارگزاران با توصیه وی حاضر به حمایت از موسوی شده است، تأکید کرد: بینی و بین الله ایشان هیچ توصیه‌ای مبنی بر حمایت از موسوی نکرد و تنها بحث‌های کلی مطرح شد.

عضو شورای مرکزی کارگزاران اضافه کرد: توصیه آقای رفسنجانی این بود که به روش دموکراتیک مباحثه و رأی گیری کنید و هرکس رأی بیشتری داشت او را به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری معرفی و از او حمایت کنید.

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا برای میرحسین موسوی شرطی هم گذاشته‌اید، گفت: هیچ شرطی برای حمایت از موسوی نگذاشتیم.

اعلام حمایت حزب کارگزاران از میرحسین موسوی ساعاتی پس از دیدار اعضای شورای مرکزی این حزب با هاشمی رفسنجانی که از به عنوان پدر معنوی حزب یاد می‌شود، انجام گرفت.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.