مشايي دیدار با سفیرسابق آمریکا را تکذیب کرد

دفتر رئیس جمهور ادعاي الياس نادران مبني بر ملاقات مشايي با سفیر سابق آمریکا در رژیم صهیونیستی در حاشيه سفر سال گذشته وي به نيويورك را بي‌اساس خواند و حق قانونی خود برای پیگیری قضایی این موضوع را محفوظ دانست.

دفتر رئیس جمهور ادعای روز گذشته نماينده تهران مبنی بر دیدار مهندس رحیم مشایی مشاور و رئیس دفتر محترم رئیس جمهور با سفیر سابق آمریکا در رژیم صهیونیستی را بي‌اساس خواند و آن را تکذیب کرد.

در اين تكذيبيه آمده است: دفتر رئیس جمهور ادعای بی اساس یک نماینده مجلس مبنی بر دیدار مهندس رحیم مشایی مشاور و رئیس دفتر رئیس جمهور با سفیر سابق آمریکا در رژیم صهیونیستی و همچنین اتهامات مطرح شده از سوی این نماینده درباره دومین همایش بزرگ ایرانیان خارج از کشور را تکذیب و حق قانونی خود برای پیگیری قضایی این موضوع را محفوظ می‌دارد.

گفتني است روز گذشته الياس نادران در خلال سوال از منوچهر متكي وزير امور خارجه در مجلس، بي‌آنكه از مشايي نامي ببرد به انتقاد از وي به عنوان رئيس شوراي ايرانيان خارج از كشور پرداخت. او با زير سوال بردن بخش‌هاي مختلفي از همایش ایرانیان خارج از کشور بويژه در نوع مهمانان اين همايش و نحوه پذيرايي از آنها، مدعي شد كه مشايي سال گذشته در حاشيه سفر به نيويورك با سفیر سابق آمریکا در رژیم صهیونیستی ديدار كرده است و خواستار متن اين مذاكرات شد..../تحلیل:عصرایرانرپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.